YILBAŞI HEDİYELERİ| ALINABİLECEK EN İYİ HEDİYELER NELERDİR?

Yalnızca yeni bir yıl değil, aynı zaman yeni bir başlangıç anlamına da gelen yılbaşı hediye günleri, eğlencenin ve coşkunun çok olduğu zaman dilimlerindendir. Mutlu olmayı herkesin hak ettiği bu günlerde, insanlar birbirlerine olan sevgilerini göstermek için çeşitli hediyeler hazırlayabilir, sürpriz partilerle özel kutlamalar yapabilir.

Saatlerin gece yarısına yaklaşmasıyla birlikte heyecan dozu artarken yeni yıl hediyesi olarak birçok farklı hediye seçimi yapılabilir. Özel anlamlar ifade edecek kişisel hediyelerin yanı sıra el yapımı hediyelerinde yeri başkadır. Ayrıca gelenekselleşmiş yılbaşı hediyeleri de tercih edilebilir. Bununla birlikte sıra dışı olarak tanımlanabilecek yılbaşı hediyeleriyle de karşı taraf şaşırtılabilir. Peki, alınabilecek en iyi yılbaşı hediyeleri nelerdir?

🎄 Kar Küresi

Yılbaşı denilince akla gelecek ilklerden bir tanesi kar küresi olurken çok daha büyük boyutlarda seçimler yapılabilir. Geleneksel bir hediye olmasının yanı sıra kadınların her zaman için sevdikleri arasındadır. Bununla birlikte güzel bir organizasyonla birlikte dekoratif ürünlerin yanında takdim edilmesi de gecenin çok daha başarılı geçmesini beraberinde getirecektir. Simli olabileceği gibi tüylü ve ışıklı su küresi ürünleri de hediyelerden olabilir. Yılbaşı çekilişi sonrasında da daha büyük boyutlara sahip yılbaşı küreleri kullanılması sağlanabilir.

KAR KÜRESİ

🎄 Yılbaşı Hediye Sepetleri

Birçok farklı ürünün yer aldığı yılbaşı hediye sepetleri ile sevgilinizi, eşinizi, dostunuza memnun edebilirsiniz. Erkek ve kadın için özel olarak hazırlanmış sepetlerde birçok farklı ürün bulunur. Kişisel bakım ürünlerinden tutun kişiye özel kullanılabilecek alanlarda hediyeler oluşturulabilir.

Yeni Yıl Hediye Sepeti Hediyesi

🎄 Kişiye Özel Baskılı Hediyeler

Çok daha büyük bir anlam ifade etmesi bakımından kişiye özel ürünler yılbaşı hediyesi olarak seçilebilir. Özellikle yeni yıla girerken tüm yılın birlikte geçirilmesinin istenmesi ifade edilebilir. Bunun için kişiye özel fotoğraf baskılı yastıklar alınabilir. Sevgiliniz ile güzel bir poz verdikten sonra yastığa kaliteli bir şekilde bastırılmasıyla hayat boyu kullanılabilir. Ayrıca çakmak ya da kupa bardaklar içinde yine özel baskı yaptırılabilir. Kişinin fotoğrafıyla birlikte ismi de ürün üzerinde bulunabilir.

Ocak 2020 gibi tarih atılması da yıllar geçse de saklanacak olan ürünün değerini her geçen gün arttıracaktır.

Kişiye Özel Baskılı Hediye

🎄 Özel Puzzle Yılbaşı Hediyesi

Yeni yıl için verilecek hediyelerden bir başkası ise kişisel puzzle seçenekleridir. Eşiniz ya da sevgilinizle olan bir fotoğrafın puzzle şeklinde hazırlanmasını isteyebilir, 99 parçaya kadar çıkabilecek özel bir hediye sunabilirsiniz. Böylelikle puzzle oynanacağı tüm zamanlarda aşkınızı bir kez daha birleştirmek sizlere de iyi gelecektir.

Özel Puzzle Hediyesi

🎄 Pahalı Hediye Seçimleri

Değişen durumlara bağlı olarak hediyelerin cinsi ve değeri de önemli hale gelebilir. Eş ya da sevgilinizi çok daha fazla memnun etmek için bazen bütçenin zorlanması gerekli olabilir. Böyle bir durumda özel mücevher ve takıların alınması da kaçınılmazdır. İstiridye kabuğu içinden çıkacak bir inci kolye ile âşık olduğunuz kişiyi yılbaşı gecesi en mutlu kişi yapabilirsiniz. Ayrıca küpe, yüzük modelleriyle de yılbaşı hediyeleri sunulabilir. Kişiye özel hazırlanması ise çok daha anlamlı bir hale getirecektir.

İlişkinize dair yazı, tarih ya da bir anlamın eklenmesiyle alınacak değerin ilerleyen yıllarda değerinden bir şey kaybetmemesi sağlanabilir. İnci, gümüş, cam türlerindeki mücevherler bazındaki indirimlerde alım gücünü kolaylaştırmaktadır. Altın ya da tek taşlı küpelerle gerdanlıklar anne, kız kardeş içinde tercih edilebilir.

Değerli Yeni Yıl Hediyeleri

🎄 Günlük Kullanılabilecek Yılbaşı Hediyeleri

İş ortamında ya da arkadaş çevresinde yapılacak yılbaşı çekilişi sonrasında da farklı hediyelerin alınması gerekli olabilir. Özel anlamlara gelmemekle birlikte hoş bir hatıra niteliğinde hediyelerin bulunması da çok zor değildir.

Yılbaşının hatırlanacağı bir baskı yaptırılabilir ya da ona dair bir yazının bulunmasıyla giyim ürünleri alınabilir. Kazak ya da gömlek erkeklere uygun yılbaşı çekiliş hediyesidir.

Karakalem tasarımlı mutfak ürünleri de yine hediyeler arasındadır. Ayrıca çanta ve ayakkabı seçimleri de yapılabilir. Kişinin uzun zamandır istediği çantanın alınmasıyla yılbaşı günü mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Değişik yapıda olmasından ziyade kişinin günlük olarak kullanabileceği ürünlerde yılbaşı hediyeleri kategorisinde yer alabilir.

Günlük Hediyeler

🎄 Yılın Oscar Ödülü

Büyük boyutlarda olacak Oscar ödülleri de yine yılbaşı gecesi hediye olarak verilebilir. Yılın en iyi arkadaşı, yılın en iyi kankası, yılın en iyi babası, yılın en iyi avukatı, yılın en iyi doktoru, yılın en iyi ablası gibi birçok seçeneği vardır. İsme özel yaptırılmasıyla değeri çok daha fazla olacak yılın Oscar ödülü oldukça güzel bir hediye olacaktır.

Oscar Ödülleri

🎄 Sıradışı Yılbaşı Hediyeleri

Kalp desenli olabilecek el ısıtıcı ürünleriyle başlayan sıra dışı yeni yıl hediyelerinde şans kalemleri ve karar toplarıyla stres giderici ürünlerde bulunur. Magnetik bilyelerin insan eliyle temasıyla rahatlama sağlanır. Değişik şekillerin yaratılması mümkün olurken bir süre kişinin kafasını dağıtılması da mümkündür. Paslanmaz çelik bilye ve mıknatıslı özellikli alt parçasından oluşmaktadır. Stres öldürücü özelliğe sahip olup arkadaşlara kolaylıkla hediye verilebilir.

Bilhassa iş hayatı stresli olan arkadaşlarla iş ortamında stresi yüksek çalışma arkadaşlarınız için değerlendirilebilir.

Sıradışı Yılbaşı Hediyeleri

🎄 Yılbaşı Karar Topu

İş ortamında masaüstü dekoru olarak kullanılabilecek karar topları ise son yılların en iyi aksesuarlarındandır. Topun alt kısmında çevresel olarak çeşitli kararlar bulunur. Topun durmasıyla kararın yapılması önerilir. Bu sayede hızlı karar oluşturma sağlandığı gibi kişinin rahatlaması da esprili bir şekilde gerçekleşir. Sevdikleriniz için rahatlıkla bu tarz bir hediye alınabilir, iş hayatında ya da özel hayatındaki kararlarında yardımcı olabilirsiniz. Karar topunda “evet, hayır, sat, dua et, annene sor, birisini kov ve benzeri öneriler sıralanır.

🎄 Yılbaşı Erkek Hediyeleri

Erkeklere özel yılbaşı hediyesi olarak kol saatleri vazgeçilmezlerdir. Kişinin isteklerine uygun tarzda kol saatleri alınabilir, yılbaşıyla birlikte harmanlanmasıyla çok daha farklı seçimler yapılabilir. Tüylü ve parlak olan komik ya da renkli kol saatleri yine alınabilecekler arasındadır.

Erkek Yeni Yıl Hediyeleri

🎄 Yılbaşı Mutfak Hediyeleri


Birçok farklı kullanım amacına sahip mutfak hediyeleri alınabileceği gibi yılbaşı hediyesi denilince çok daha pratik, tatlı ve değişik olması beklenir. Çay süzgeci olabileceği gibi mutfakta gereçlerin asılmasını sağlayan kancalardan da alınabilir. Farklı renklerdeki maymun kancalarla mutfağın çok daha fazla renkli olabilmesi sağlanır.

🎄 Yılbaşı Ajandaları


Yılbaşını daha anlamlı kılmak için yılın ilk gününden başlayacak şekilde ajanda takibi yapılması, günlük tutulması istenebilir. Önemli durumların yazılabileceği sempatik bir defterde en iyi yılbaşı hediyesi olabilecektir. Yılbaşı için alınacak hediyelerde bütçenin çok fazla aşılması, lükse gidilmesine gerek yoktur. El yapımı ürünlerle ya da kişiye anlamlı gelebilecek hediyelerle bugünün çok daha anlamlı olmasının sağlanabileceği unutulmamalıdır. Her keseye uygun hediye alımları yapılabileceği gibi yalnızca içten bir seni seviyorum dahi eşsiz bir hediye olarak kişiye yetecektir.

Leave a Reply

Göster
Gizle