EN İYİ MEDYUM – MEDYUMLARIN BİLGİ ALIMI NASIL OLUR?

EN İYİ MEDYUMUN SAHİP OLDUĞU YETENEKLER NELERDİR ?

En iyi medyum doğuştan bazı yeteneklere sahip olan özel bir kişidir. Nasıl bazı bireyler doğuştan müziğe, edebiyata veya sanata karşı yetenekli doğarlarsa medyumlarda da durum bu şekildedir. Medyumlar sahip oldukları bu yetenek ile ruhlar âlemi ile iletişime geçebilirler ve ölüler ile canlılar arasında bir iletişim kurabilirler.

En İyi Medyum Nasıl Olur?

En iyi medyum çocukluk yaşlarda ortaya çıkan ve kendini gösteren medyumluk yeteneği, yaş ilerledikçe bu kişilerin kendilerine yön vermeleri ve kendilerini yetiştirmeleri ile üst seviyelere çıkar. Birçok kişi eğitim alarak ve okuyarak bazı gizli ilimler hakkında bilgi edinebilir ancak bu şekilde sadece havas ilmini öğrenerek havas âlimi olunabilir. Doğuştan birtakım özel yeteneklere sahip olan kişiler gizli ilimler hakkında sürekli kendini yetiştiriyor ve eğitiyor ise işte bu kişiler medyumdur.

Medyumların Yapısı

Medyumlar yapıları gereği psişik bakımdan hassas ve duyarlı kişilerdir. Sahip oldukları bu duyarlılık altıncı his olarak adlandırılan durumdan çok daha öte bir yetenektir.

Bu özellik sayesinde dünyadaki bedenini terk etmiş varlıklarla ruhsal irtibatlar kurabilirler. İnsanlığa olan faydaları ise bu noktada başlamaktadır. Kurdukları irtibatlar sonucu aldığı tesirleri insanlara aktarırlar ve insanların sahip oldukları dert ve sıkıntılara bu yollarla çözüm getirirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : SABAH YORĞUNLUĞUNDAN KURTULMANIN EN ETKİLİ YÖNTEMLERİ

Medyumların Sahip Olduğu Yetenekler 

Medyumlar sahip oldukları yetenekleri ve aldıkları eğitimleri iki yönlü de kullanabilmektedirlerTüm işlemlerini insanlığa faydalı olmak adına yapıcı ve iyi yönlü yapan medyumlarda vardır, bu yetenekleri kötü yönlü kullanan medyumlarda. Ancak tercih edilen elbette sahip oldukları doğaüstü yetilerini iyi yönde kullanmalarıdır.

Medyumlar Bilgi Alımını Nasıl Gerçekleştirir?

Medyumlar bedensiz, ruhsal varlıklardan bilgi alabildikleri gibi bazen bedenli varlıklardan yani maddelerden de bilgi alabilirler. Aldıkları bilgi hangisi olursa olsun alma yöntemleri bellidir. Medyumlar üç farklı yöntemle bilgi alımı yaparlar. Bu alımlar görüsel, işitsel ve hissediş şeklinde olur. Görüsel yöntemlerde medyum bahse konu olan olayla alakalı görüntüler görür. İşitsel yöntemlerde medyum olaylarla alakalı sesler duyar. Ve hissediş yönteminde medyum olay ya da kişi hakkında koku, tat ve duygu yoğunluğu gibi soyut hissedişler yaşar. Sadece bu yöntemlerden birini kullanan medyumlar olabildiği gibi üçünü birden kullanma yeteneğine sahip medyumlarda vardır. Sahip olunan her ilave yetenek medyumluk gücünün artması demektir.

Leave a Reply

Göster
Gizle