ÇİFTLER İÇİN YAPILMASI GEREKEN EN İYİ 10 AKTİVİTE

Çiftler, özellikle uzun süredir birlikte olanlar, aynı yerlere gitmekten sıkılıp yeni yerler keşfetmek veya farklı deneyimler yaşamak istemektedirler. Sürekli aynı şeyleri yapmak, bir süre sonra ilişkiyi monoton hale getirmektedir ne yazık ki. Bu sebeple çiftler, bu monotonluktan kurtulmak için farklı deneyimleri yaşamak istemektedirler.Peki nereye gidilmeli? Neler yapılmalı? Nasıl vakit geçirilmeli? Özellikle hava da güzelse yapacak şeyler çok…

1.Pikniğe Gidin

Öncelikle piknik için güzel bir yer bulun. Piknik için illa mangal yakmanıza gerek yok, şarap ve birkaç çeşit peynir alarak romantizm yapabilirsiniz mesela. Yiyecek, içecek konusunda tercihi size bırakıyorum, zaten önemli olan boğazınızdan ziyade beraber olmanız değil mi?

2.Çadırda Kalın

Tercihen deniz kenarına yakın ferah bir yerde uygun bir zemin bulun ve çadır kurarak orada konaklayın. Çadırda kalmak isteyenler için hizmet veren çadır alanları var, dilerseniz onlara bir göz atmanızı öneririm.

3.Kamp Ateşi Eşliğinde Romantik Bir Akşam Geçirin

Akşamüstü veya gece fark etmez, yeter ki hava güzel olsun. Kamp ateşi yakın ve ateş başında biraz baş başa vakit geçirin. Alkol kullanıp kullanmama tercihini size bırakıyorum, bu aktiviteyi romantizm anlayışınıza göre dallanıp budaklandırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : 2019 EN İYİ YAZ TATİLİ AKTİVİTELERİ

4.Yıldızların Adını Siz Verin

Havanın güzel olduğu ve yıldızları net olarak görebildiğiniz bir gün güzel çimlik bir alana battaniye serin ve üzerinde yatın. İkinizi ve aranızdaki bağı temsil eden yıldızları seçin gökyüzünden ve isimlerini siz koyun.

5.Bisiklet Sürün

Birer tane bisiklet satın alın veya kiralayın, ülkemizde bazı şehirlerde belediyelerin bisiklet kiralama durakları var eğer sizin ilinizde de varsa faydalanabilirsiniz. Havanın güzel olduğu bir gün beraber yola çıkın, ayrıca tercihlerinize kesinlikle deniz kenarında bisiklet sürmek şıkkını da eklemelisiniz.

6.Beraber Spor Yapın

Birlikte koşuya çıkabilirsiniz veya çeşitli spor aktivelerini gerçekleştirebilirsiniz. Futbol, basketbol veya voleybol oynayabilirsiniz.

7.Hayvanat Bahçesine Gidin

Eğer şehrinizde hayvanat bahçesi varsa birlikte hayvanat bahçesinde güzel bir gün geçirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : TÜRKİYE’DE BALAYI İÇİN GİDİLECEK EN İYİ 10 YER

8.Kahvaltıya Gidin

Kahvaltı yapmak Türk insanının çok önem verdiği bir konudur, saatler boyunca kahvaltı yapabiliriz. Havanın güzel olduğu bir gün dışarıda kahvaltı yapmak ikiniz içinde çok keyifli olacaktır. Kahvaltı için kır ya da sahil kenarı yerleri tercih edin. İlla bir mekânda kahvaltı yapmanıza gerek yok, eğer ki daha rahat olacaksanız daha önceden belirlediğiniz bir yere kendi hazırladığınız kahvaltılıklarla gidip orada da kahvaltı yapabilirsiniz.

9.Hayvan Barınaklarını Ziyaret Edin

Eğer ki hayvanları seviyorsanız bu aktivite hem sizin için hem de barınaktaki hayvanlar için çok güzel bir deneyim olacaktır. Çok eğleneceğinize ve tüm stresinizi atıp geleceğinize emin olun.

10.Lunaparka Gidin

İster çocuk olun ister yetişkin, kim lunaparkı sevmez ki? Pamuk şeker veya dondurma yiyebileceğiniz, birçok alete binerek hem eğlenip hem de stres atabileceğiniz çok güzel bir aktivite. Beraber korku tünelinde bir tur atmak hiç fena olmazdı herhâlde. Eğer şehrinizde lunapark varsa kesinlikle gitmelisiniz.

Leave a Reply

Göster
Gizle