2019 En İyi Kadın Yaz Parfümleri : Trendler

İnsanları yaz aylarında çok daha fazla etkileyebilmesinden ötürü tercih edilecek en iyi kadın parfümleri arasında da doğru bir seçim yapmanız gerekiyor. Gün boyunca kişinin üstünde kalacak ve tesirini gösterecek yaz parfümleri sahip olduğu özelliklerin önemi şüphesiz ki büyüktür. Bununla birlikte kişinin kendisini gösterebileceği bir parfüm tercih etmesi de çok daha iyi bir seçim olurken istenilen koku özellikleri de kişiden kişiye göre değişir. Sizlerde arzu ettiğiniz parfümlerle çok daha etkileyici görünüme sahip olabilir, tamamlayıcı bir öğe olarak parfüm kokularından yararlanabilirsiniz. Bizlerde sizlere özel anlar yaşatacak en çekici kadın parfümlerini derledik.

♥ Baharatlı Yaz Parfümleri

Olgun kadınlara kadar her yaştan kişiye hitap eden baharat aromalı yaz parfümleri tercih edilme oranı bakımından da bir hayli yüksektir. Sizlerde hafif baharatlı olan taze kokulu parfümler kullanabilir, çok daha çekici olunmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca mekanlarda çok daha hızlı bir şekilde ilgi çekmek isteyenlerin de ilk tercihi olmaktadır. Miracle Lancome tutkun kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alırken sizleri de baş döndürücü etkisine kavuşturabilir.

Miracle Lancome

♥ Binbir Çeşit Çiçekli Parfümler

2019 en iyi kadın yaz parfümleri denilince akla gelen çiçek kokuları da hissedilebilir boyuttadır. Özellikle kadınlar tarafından çokça tercih edilen gül ve yasemin karışımlı parfümlerin cazibesi de yüksektir. 2019 yılı için yaz parfümleri arasında ise en öne çıkan inci çiçeği kokulu parfümler olacak gibi. Çok daha taze olmasının yanı sıra ferahlatıcı yapısı da yaz aylarının sıcaklığından bunalmak istemeyenler için idealdir. Ayrıca her ortama uygunluk taşıması da çiçek kokulu yaz parfümlerini birkaç adım öne çıkarır. Sizlerde frezya, sümbül ya da mimoza kokuların birleştiği yaz parfümlerinden kullanabilir, çiçeksi bir etkiye sahip olabilirsiniz. Katia parfüm kullanımıyla tüm çiçeksi kokuların bir araya gelmesini de elde edebilirsiniz.

Vakko Katia

♥ Çiçekli Meyve Parfümler

Çok daha taze çiçek kokularıyla meyve aromasının karışımı için en iyisi Eternity Now parfümü. Özellikle yaz günlerinde çok daha hafif bir koku isteyenler için oldukça uygun. Sizlerde günlük olarak iş ortamında dahi bu parfümü kullanabilir, gün boyunca etkisinden yararlanabilirsiniz. Çok rahatsız edici bir durum olmadığı gibi, kullanan kişinin bunaltıcı havadan etkilenmesinin önüne geçiyor.

Eternity Now

♥ Elma Sevenlerin Seçimi

Frenk üzümüyle birlikte oldukça belirgin bir şekilde elma kokusu hissettiren Mademoiselle Rochas, yaz parfümleri arasında önemli bir yere sahip. 2019 yılının yaz ayında çokça kullanılabileceği gibi ferahlatıcı bir etkiye sahip olmasından ziyade dikkat çekici bir koku ortaya çıkarıyor. Akşam davetlerinde ya da partilerinde rahatça kullanılabilir.

Tavsiye Yazılar

2019 En İyi Erkek Yaz Parfümleri

2019 Yaz Tatilinde Yapılabilecek En Ucuz Tatiller

Modemoiselle Rochas

♥ Yaz Güllerini Hissettiren Parfüm

Yaz aylarında gündüz saatlerinde kullanımı çok daha iyi olacak Modern Muse Le Rouge ise yaz gülleri etkisini ortaya çıkarıyor. Gençlerin tercihi olduğu gibi hafif kokulu parfümlere göre çok daha hissedilebilir bir imkân sağlıyor. En iyi kadın parfümleri arasında feminen değerlere sahip ürünlerin sayısı da oldukça fazla. Bununla birlikte baştan çıkarıcı olan parfümlerde güçlü vanilya etkisi de mevcut.

Modern Muse Le Rouge

Leave a Reply

Göster
Gizle