2019 En İyi Erkek Yaz Parfümleri

Farklı amaçlarla kullanımı söz konusu olan 2019 yaz erkek parfümleri arasında yapılacak seçimler birçok husus üzerinde belirleyici olur. Daha şık bir duruş sağlayan erkeklere özel yaz parfümleri olduğu gibi, mekanlara göre de değişim hali vardır. Yaz aylarındaki sıcaklıkların etkisiyle oluşan kötü kokuları giderici daha ağır parfümler mevcuttur. Ayrıca iş ortamına uygun yaz parfümleri bulunurken gece davetlerinde çok daha ilgi çekici olmak içinde uygun parfüm seçimi yapılması gereklidir. Kişinin parfüm seçimlerinde tarzı da söz sahibi olurken sizler için en çekici erkek parfümlerini sıraladık.

⇒ Baştan Çıkarıcı Erkeksi Havalı Parfümler

Yaz aylarında daha ziyade meyve aromalı çiçek kokulu parfümler tercih edilir. Parlak yeşil mandalinanın çokça hissedildiği Armani Code Absolu erkek parfümü ise benzersiz bir oryantal kokuyu sizlere vaat ediyor. Özellikle kadınları etkilemek ve cazibenizi güçlü tutmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Erkeksi havanın ortaya çıkarılmasının yanı sıra duygusallığın çok daha ileri boyutlarda yaşanmasını kaçınılmaz kılar.
  • Portakal çiçeği ve Hindistan cevizi bulunurken çok bilinmeyen Tonka Fasulyesi de Armani Code imzalı parfümün eşsiz olmasını beraberinde getirir.

Armani Code Absolu

⇒ Baharatlı Erkek Parfümleri

Çok yoğun bir şekilde tercih edilen baharatlı yaz parfümleri arasında Bvlgari Man Wood Essence birkaç adım önde olmasını birçok şeye borçludur. Kişniş esanslı yapısıyla oldukça ilgi çeken bir koku oluşturur. Baharatın güçlü şekilde hissedildiği parfümde ise selvi ağacı etkisi de kadınlar tarafından merak uyandırılmasını sağlıyor. Çok huzur veren bir etkiye sahip olan parfümde ferahlatıcı bir durumdan da bahsedilebilir.

Bvlgari Man Wood Essence

⇒ Çiçekli Meyve Bileşimi Parfüm

Erkekler tarafından kullanılan yaz parfümleri arasında taze görünüm limon ve portakal etkili bergamotlu ürünlerde görülebilir. Ferahlatıcı bir etkinin lavanta ile elde edildiği Acqua Di Parma Colonia Sandalo oldukça zengin bir içeriğe sahip.

  • Hint sandal ağacından tutun, tonka fasulyesi ve kehribara kadar çeşitli ürünlerin var olduğu parfümün etki gücü de oldukça yüksektir. Gün boyunca kusursuz bir tazelik verdiğini söylemek yanlış olmayacaktır.
  • Turunçgillerin oluşturduğu karışıma sahip olan bir başka erkek parfümü ise Mr. Burberry İndigo. Nane ve biberiyle ile birlikte içerisinde bulunan menekşe yaprakları da oldukça farklı bir kokunun oluşmasını sağlıyor. Ayrıca alt notada amber ve meşe yosunu bulunması da en iyi erkek parfümü hangisi sorusunu sorduruyor.

Acqua Di Parma Colonia Sandalo

⇒ En İddialı Yaz Parfümü

Yaz aylarına uygun olan hafifletici ve taze kokulu parfümlerin dışında daha iddialı yaz parfümleri de vardır. Girilen her ortamda algıların çekilmesini sağlayan erkek parfümlerin başında amber ve misk tesirli Luna Rossa serisindeki Black gelir.

  • 2019 yılında da çokça beğenilen Prada’nın Black içeriğinde çok fazla bilinmeyen paçuli, melek otu da güçlü bir koku ortaya çıkarır. Baharat ve odunsu kokular her ne kadar belirgin olsa da yaz parfümleri deyince hemen akla çok daha hafif tesirli ürünler gelir.
  • Ancak son derece kolay hissedilen bu parfümün güçlü olma özelliği de eşsiz bir kullanımı mümkün kılıyor. Kendine güvenen erkeklerin çokça kullandığı yaz parfümleri odunsu kokuları ortaya çıkarırken kişinin imzasını atması açısından da parfüm kullanımı değerlidir.

Prada Luna Rossa Black

Leave a Reply

Göster
Gizle